10%

Klinika La Perla

Klinika La Perla –  to najnowocześniejsza w Polsce sieć Klinik, już 5 placówek, która oferuje pełen zakres usług Anti Aging, kosmetologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz SPA. Klinika La Perla wyznacza trendy w polskiej kosmetyce, medycynie estetycznej, kosmetyce Hi-Tech oraz SPA. Jest gwarancją tego co najnowocześniejsze i najbardziej ekskluzywne. Klinika La Perla to gwarancja najnowocześniejszych światowych zabiegów odmładzających i upiększających, jak również wysokiej jakości usługi z zakresu chirurgii plastycznej.

W ofercie Kliniki znajduje się najskuteczniejszy sprzęt do likwidowania tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry oraz modelowania sylwetki. Klinika La Perla SPA to bogata propozycja zabiegów odprężających, regenerujących i relaksujących. Klinika La Perla współpracuje z najlepszymi, sprawdzonymi specjalistami i dostawcami na rynku.

Klinika La Perla powszechnie nazywana jest „Kliniką Gwiazd”, a to dlatego, że ludzie ze świata show- biznesu właśnie tutaj chętnie kierują swoje kroki , by zadbać o swoje zdrowie i urodę. Kiedy pragną anonimowości , mogą liczyć na pełną dyskrecję, ale z reguły szczycą się tym, że korzystają z usług tej renomowanej Kliniki. Dlatego większość z nich chętnie firmuje ją swoim nazwiskiem i twarzą, jak na przykład Izabella Trojanowska, Ewa Kasprzyk, Małgorzata Potocka, Aleksandra Nieśpielak, Magda Schejbal czy Małgorzata Socha. Wszystko zaczęło się od Ani Muchy, która właśnie w La Perli przeszła spektakularną metamorfozę, i od tamtej pory inne gwiazdy poszły w ślad za nią. Marketing „szeptany” to najważniejszy element reklamy w La Perli. Zadowoleni Klienci chętnie polecają klinikę innym.